bg_tiskove-zpravy6

Zpravodajství z veletrhu INNO TRANS Berlin 2016

20.9.2016

Přinášíme průběžné informace z INNO TRANS BERLIN 2016

 

DEN 1   |   DEN 2   |   DEN 3   |   DEN 4

 


Den 4 - LEGIOS Loco - INNO TRANS Berlin 2016

UNIFE - Peter Gurnik, Peter Beliančín

 

Kübler Spedition

 

ŽM - Petr Kadeřávek, Jiří Petrů

 

Zacns 98 m3

 

ADES Technologies - Peter Beliančín, David de Carvalho

 

ABC - Peter Beliančín, Rudy Carbonez

 

Invekta, PVF - Milan Polák, Petr Vlček, Petr Hron

 

BLS - Jiří Fořtík, Jiří Petrů, Alena Hezinová, Beat von Weisenfluh, Daniel Urs Müller

 

 

 

 


Den 3 - LEGIOS Loco - INNO TRANS Berlin 2016

ZSSK Cargo - Lubomír Kuťka, Peter Beliančín

 

Zhongche Group - Radim Paiger, Wen Wang, Roman Straka

 

Wascosa - Jan Urban, Josef Pešula, Jürgen Bitter

 

VPS- Jiří Fořtík, Alena Hezinová, Christian Pötzsch

 

Technokov - Erika Fedeles, Michal Žák, Laczko Janos

 

SŽDC - Václav Havrda, Jan Urban

 

Slovenske železnice - Aleksander Merslavič, Darko Juhant, Peter Beliančín, Radim Paiger

 

Ryko - Jakub Šena, Karel Doležal, Jiří Fořtík, Josef Šefa, Alena Hezinová

 

Pars Šumperk - Marián Moravčík, Zdeněk Vlček, Pavol Ježik

 

NH-Trans - Attila Süll, Petr Vlček, Václav Havrda, Pavel Štula

 

Ming - Nemanja Madzarevič, Jiří Petrů, Michal Žák, Predrak Madzarevič

 

K&W, Invekta - Jiří Fořtík, Alena Hezinová, Jaroslav Přibyl, Milan Polák

 

Industrial division - Piotr Inasziak, Peter Beliančín, Radim Paiger

 

Hosteses

 

Goša - Marian Moravčík, Svetozar Bugarin

 

Ermewa - Jan Babický, Leona Mikulášková, Martin Holický, Jean-Marc Fuchs

 

ERR - Michael Albers

 

GATX - Jiří Fořtík, Alena Hezinová, Oliver Behrens

 

Ermewa - Peter Reinshagen, Petr Vlček

 

Ermewa - Jaroslav Borovský, Josef Pešula, Stephane Gavard

 

Bochumer Verein - Jakub Honka, Heinrich Kusmierek

 

AWT - Miroslav Mrkva, Petr Vlček, Václav Havrda

 

ČD Cargo - Marián Moravčík, Peter Beliančín, Martin Šimek, Václav Šimek, Milan Neumann

 

CZ Loko - Josef Gulias, Petr Vlček, Marián Moravčík, Jaroslav Plhák

 

CAF - Jakub Honka, Mikel Mendosa

 

 

 


Den 2 - LEGIOS Loco - INNO TRANS Berlin 2016

Slov-Vagon - Petr Vlček, Rudolf Balažovič, Valér Chudina, Anton Štefan, Vašek Havrda

 

ZSSK Slovensko - Marián Galmiš, Jozef Peško, Pavol Surovič, Marián Moravčík, Peter Beliančín

 

VÚKV - Alena Hezinová, Zdeněk Malkovský, Miloš Toman, Jan Cejnar

 

VKS - Miloš Toman, Tomáš Komorous, Radim Hájek, Václav Havrda

 

Team LEGIOS Loco

 

HHPI - Petr Vlček, Richard Painter, Jiří Fořtík, Jiří Petrů, Alena Hezinová

 

Golgohar - Roman Straka, Ali Salim Nia, Miroslav Donner, Ehsan Afzali, Mohamad Satei

 

InRail - Jaroslav Borovský, Nicoletta Garzoni

 

HVLE - Martin Wischner, Jiří Fořtík, Petr Vlček, Frank Sadowski

 

HHPI - Petr Vlček, Richard Painter, Thomas Schöfbauer, Jiří Fořtík, Jiří Petrů, Alena Hezinová

 

Parsian Railways - Roman Straka, Petr Vlček, Ali Asghar Seraji, Naser Bakhtiari, Mohamad Satei, Radim Paiger, Sam Hofman

 

Petr Vlček, hosteses

 

SDKD - Vilém Lerach, Jiří Kynčil, Aleš Schilberger, Václav Havrda, Petr David

 

PCC - Piotr Gembara, Radim Paiger, Dariusz Tomanik, Pawel Michalczak, Lukasz Moroziuk

 

Captrain - Jerome Maline, Jaroslav Borovský.JPG

 

Fort Vale - Jan Mandrysz, Andrew Bishop, Peter Boult, Michal Žák, Štěpánka Trykarová

 

Ermewa - Franck Charrier, Jaroslav Borovský, Petr Vlček

 

ČD - Peter Beliančín, Marián Moravčík, Rostislav Novák, Jan Plomer

 

Legios Loco

 

Legios Loco

 

Ambrogio - Awes Botello, Andres Ambrogio, Jaroslav Borovský

 

Bonatrans - David Němec, Jiří Kaleta, Jakub Honka, Petr Vlček

 

 

 


Den 1 - LEGIOS Loco - INNO TRANS Berlin 2016

Meeting wih On Rail - Jiri Fortik, Alena Hezinova, Reinhard Hogrete, Helmut Lindenberger

 

Cisternový Vůz Zacns 98m3

 

Meeting with Spedition Kubler - Alena Hezinova, Peter Baiger, Jiri Fortik

 

Meeting with Perolo - Petr Vlcek, Michal Zak, Anneleen Hanes, Thierry Bourguignon

 

Meeting with PCC - Peter Beliancin, Radim Paiger, David Chojnovski

 

Meeting with MAKROM - Roman Straka, Ucer Gunes

 

Tagnpps 101m3

 

Meeting with ERMEWA - Marian Moravcik, Radek Rybacek, Marek Konigstein

 

Meeting with DU_SK - Jan Cejnar, Jiri Petru, Milos Toman, Ivan Skoda, Jozef Sklenar, Jaroslava Honzova

 

Meeting with DPOV Prerov - Marian Moravcik, Rudolf Kracmar