bg_tiskove-zpravy6

LEGIOS LOCO DĚTSKÝ DEN: lounské výstaviště patřilo našim dětem!

22.6.2017

Třetí červnovou sobotu krátce před polednem se dětem zaměstnanců otevřely brány lounského výstaviště. Do strun udeřili členové hudebního divadla Hnedle vedle, organizátoři se připravili na soutěžní stanoviště a Dětský den mohl začít.

Oficiálního přivítání dětí a rodičů se ujal generální ředitel společnosti Petr Vlček, který úvodem poděkoval zaměstnancům za jejich práci, díky které se mohou podobné akce konat. Poté již stánky s občerstvením nabídly své rozmanité dobroty a jednotlivé disciplíny zaznamenávaly první odměněné.

Program akce byl bohatý – soutěžilo se o drobné ceny v retro aktivitách, které si s chutí připomněli také rodiče, v dovednostních soutěžích zahrnujících segway a čtyřkolky a zejména v hlavní disciplíně, kterou byl koloběžkový biatlon. Tuto originální kombinaci koloběžky a střelby ze vzduchovky si vychutnalo celých 100 závodníků, z nichž šest nejlepších získalo ocenění z rukou generálního ředitele.

Před závěrem akce si mohli návštěvníci poslechnout hity z muzikálu Děti ráje od Tomáše Löbla, tančit v indiánském teepee, nechat se ozdobit pomocí airbrush tetování nebo testovat pevnost skákacího hradu. Úplné finále Dětského dne patřilo oblíbené hasičské pěně korunované sprchou z požární stříkačky.

Rodinné odpoledne společnosti Legios Loco a.s. navštívilo přes 500 lidí, z toho více než polovina byly děti.

Děkujeme všem za účast a těšíme se zase za rok!