bg_tiskove-zpravy6

Czech Raildays 2016

23.6.2016

Ve dnech 14. - 16. 6. 2016 se uskutečnil již 17. ročník mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy - Czech Raildays v Ostravě.

LEGIOS se letos představil na novém místě a v novém kabátě, ve stylu nové kampaně „VAGONY NAŠE VÁŠEŇ“, která je zaměřena na důležitost všech našich zaměstnanců, jejich profesních dovedností a na to, že nás vyrábět vagony prostě baví.

Poprvé naše společnost nevystavovala nově vyrobené vozy, jako v minulosti, ale prezentovali jsme vozy, které byly v Legiosu Loco a.s. opraveny.
V průběhu veletrhu jsme zorganizovali představení našich vystavovaných vozů. Tohoto setkání se zúčastnili naši obchodní partneři a návštěvníci veletrhu. Akci zahájil generální ředitel Petr Vlček společně s obchodním manažerem Janem Urbanem. Následné slovo si vzal projektový manažer Jan Babický, který představil vůz Tadns firmy Ermewa, který byl u nás kompletně renovován. Druhý z vystavovaných vozů, kterým byl speciální montážní vůz MV - PK 17 000D-Ž firmy Elektroline , přestavěný z vozu Smmp, prezentoval projektový manažer Václav Havrda.

Měli jsme velikou radost z velkého zájmu o naši expozici a děkujeme všem partnerům za příjemné setkání.