Novinky

V Horním Slavkově se konalo slavnostní setkání u příležitosti úspěšného prodeje PRVNÍCH NEOBALENÝCH NEREZOVÝCH CISTEREN

V Horním Slavkově se konalo slavnostní setkání u příležitosti úspěšného prodeje PRVNÍCH NEOBALENÝCH NEREZOVÝCH CISTEREN13. 10. 2017

12. října se v prostorách výrobní haly v Horním Slavkově sešli zástupci společnosti Legios Loco se zaměstnanci závodu Horní Slavkov, aby si společně připomněli úspěšný prodej prvních neobalených nerezových cisteren. Zaměstnancům poděkovali generální ředitel Petr Vlček a výrobní ředitel Břetislav Gallas za jejich práci a připomněli také úspěchy lounského závodu, kde byl v září opraven 1000. vůz v roce 2017.
Součástí programu byla – stejně jako v Lounech - také informace o chystaných investicích, s cíli do konce roku a o aktuálně vyprodaných výrobních kapacitách. Také zaměstnance Horního Slavkova potěšilo vypsání mimořádných měsíčních odměn vázáných na výrobu kotlů. Po prostoru věnovaném dotazu zaměstnanců došlo na občerstvení a nové firemní baseballové čepice pro všechny zúčastněné.
 

Archiv

11
duben

Média zaznamenala slavnostní otevření výrobní haly v Nymburce

Parlamentní listy, Nymburský a Technický deník a deníky Ohře Media zaregistrovaly zprovoznění nové výrobní linky společnosti Legios Loco v Nymburce. Slavnostní otevření zdokumentovala také regionální středočeská a východočeská televize.

 
Čtěte více
06
duben

Společnost Legios Loco slavnostně otevřela novou výrobní linku v Nymburce

První dubnový čtvrtek tohoto roku uspořádala společnost Legios Loco slavnostní otevření nové výrobní linky ve svém závodě v Nymburce. Přímo ve výrobní hale se sešlo téměř šest desítek našich klíčových obchodních partnerů, zástupců bank a městského úřadu v Nymburce.
 
Čtěte více
22
únor

Nová výrobní linka v Nymburku realizuje první projekt

První projekt, který se realizuje na nové výrobní lince v Nymburku, děláme pro italskou společnost GTS Rail.
Čtěte více
21
prosinec

PF 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
Čtěte více
<>