Novinky

V Horním Slavkově se konalo slavnostní setkání u příležitosti úspěšného prodeje PRVNÍCH NEOBALENÝCH NEREZOVÝCH CISTEREN

V Horním Slavkově se konalo slavnostní setkání u příležitosti úspěšného prodeje PRVNÍCH NEOBALENÝCH NEREZOVÝCH CISTEREN13. 10. 2017

12. října se v prostorách výrobní haly v Horním Slavkově sešli zástupci společnosti Legios Loco se zaměstnanci závodu Horní Slavkov, aby si společně připomněli úspěšný prodej prvních neobalených nerezových cisteren. Zaměstnancům poděkovali generální ředitel Petr Vlček a výrobní ředitel Břetislav Gallas za jejich práci a připomněli také úspěchy lounského závodu, kde byl v září opraven 1000. vůz v roce 2017.
Součástí programu byla – stejně jako v Lounech - také informace o chystaných investicích, s cíli do konce roku a o aktuálně vyprodaných výrobních kapacitách. Také zaměstnance Horního Slavkova potěšilo vypsání mimořádných měsíčních odměn vázáných na výrobu kotlů. Po prostoru věnovaném dotazu zaměstnanců došlo na občerstvení a nové firemní baseballové čepice pro všechny zúčastněné.
 

Archiv

18
listopad

Zástupci společnosti Legios Loco předali věcný dar Krajské nemocnici v Ústí nad Labem

Na základě žádosti primáře ústecké Masarykovy nemocnice darovala společnost Legios Loco ortopedickému oddělení extenční postýlku pro léčbu vývojové dysplazie kyčelního kloubu.
Čtěte více
21
prosinec

PF 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
Čtěte více
22
listopad

Společnost Legios Loco se opět sešla s více než 80 zástupci společností, se kterými úspěšně spolupracuje

Druhou listopadovou středu se konal již třetí ročník tradiční sportovně společenské akce Husa & Tenis.
 
Čtěte více
06
říjen

Setkání u příležitosti 1000. opraveného vozu v roce 2017

Dne 29. září byl ve společnosti Legios Loco opraven 1000. vůz v roce 2017. Protože je potřeba společně oslavit naše úspěchy, uspořádali jsme malou oslavu tohoto milníku.
Čtěte více
<>