Novinky

Společnost Legios Loco se opět sešla s více než 80 zástupci společností, se kterými úspěšně spolupracuje

Společnost Legios Loco se opět sešla s více než 80 zástupci společností, se kterými úspěšně spolupracuje22. 11. 2017

Druhou listopadovou středu se konal již třetí ročník tradiční sportovně společenské akce Husa & Tenis.
V prostorách Hotelu Kurdějov v Hustopečích u Brna se 8. listopadu 2017 sešlo více než 80 zástupců společností, se kterými Legios Loco úspěšně spolupracuje. Program akce byl sportovně společenský – hosté se mohli zúčastnit buď tenisového turnaje ve čtyřhře nebo tzv. Legiosáckého víceboje, aneb memoriálu Jardy Borovského, který se skládal z řady volnočasových aktivit.
 
Ve večerních hodinách byla pro naše partnery připravena prezentace rekapitulující uplynulý úspěšný rok naší společnosti. Zakončení večera patřilo vyhlášení výherců a předání věcných cen.
Na základě spokojených a nadšených ohlasů, které nám hosté až do dnešních dnů předávají, lze akci jednoznačně hodnotit jako více než úspěšnou, kterou bude nelehké příští rok překonávat.
 
 

Archiv

16
srpen

Pozvánka na InnoTrans 2018

Legios Loco se pravidelně účastní veletrhu InnoTrans v Berlíně a ne jinak je tomu i letos. Zveme Vás k návštěvě našeho stánku č. 212 v hale 3.2. a nezapomeňte se podívat i na naše vozy ve venkovní expozici, koleje č. 4/410 a 4/411.
 
Čtěte více
22
červen

Czech Raildays 2018 Ostrava

Společnost Legios Loco se ve dnech 19.6.2018 - 21.6.2018 zúčastnila 19. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays v  Ostravě, kde proběhla řada příjemných setkáních s našimi obchodními partnery.
 
Čtěte více
18
červen

Přes šest set dětí a dospělých se bavilo na dětském dni společnosti Legios Loco

První červnovou neděli v parku lounského výstaviště vyrostly skákací hrady, obří skluzavky, roztočil se nafukovací zametač, raketa vypravila budoucí kosmonauty několik metrů nad zem, účinkující si připravili své hlasivky, a tak dětský den připravený pro děti a zaměstnance společnosti Legios Loco mohl začít.
Čtěte více
11
duben

Média zaznamenala slavnostní otevření výrobní haly v Nymburce

Parlamentní listy, Nymburský a Technický deník a deníky Ohře Media zaregistrovaly zprovoznění nové výrobní linky společnosti Legios Loco v Nymburce. Slavnostní otevření zdokumentovala také regionální středočeská a východočeská televize.

 
Čtěte více
<>