Novinky

Společnost Legios Loco se opět sešla s více než 80 zástupci společností, se kterými úspěšně spolupracuje

Společnost Legios Loco se opět sešla s více než 80 zástupci společností, se kterými úspěšně spolupracuje22. 11. 2017

Druhou listopadovou středu se konal již třetí ročník tradiční sportovně společenské akce Husa & Tenis.
V prostorách Hotelu Kurdějov v Hustopečích u Brna se 8. listopadu 2017 sešlo více než 80 zástupců společností, se kterými Legios Loco úspěšně spolupracuje. Program akce byl sportovně společenský – hosté se mohli zúčastnit buď tenisového turnaje ve čtyřhře nebo tzv. Legiosáckého víceboje, aneb memoriálu Jardy Borovského, který se skládal z řady volnočasových aktivit.
 
Ve večerních hodinách byla pro naše partnery připravena prezentace rekapitulující uplynulý úspěšný rok naší společnosti. Zakončení večera patřilo vyhlášení výherců a předání věcných cen.
Na základě spokojených a nadšených ohlasů, které nám hosté až do dnešních dnů předávají, lze akci jednoznačně hodnotit jako více než úspěšnou, kterou bude nelehké příští rok překonávat.
 
 

Archiv

11
duben

Média zaznamenala slavnostní otevření výrobní haly v Nymburce

Parlamentní listy, Nymburský a Technický deník a deníky Ohře Media zaregistrovaly zprovoznění nové výrobní linky společnosti Legios Loco v Nymburce. Slavnostní otevření zdokumentovala také regionální středočeská a východočeská televize.

 
Čtěte více
06
duben

Společnost Legios Loco slavnostně otevřela novou výrobní linku v Nymburce

První dubnový čtvrtek tohoto roku uspořádala společnost Legios Loco slavnostní otevření nové výrobní linky ve svém závodě v Nymburce. Přímo ve výrobní hale se sešlo téměř šest desítek našich klíčových obchodních partnerů, zástupců bank a městského úřadu v Nymburce.
 
Čtěte více
22
únor

Nová výrobní linka v Nymburku realizuje první projekt

První projekt, který se realizuje na nové výrobní lince v Nymburku, děláme pro italskou společnost GTS Rail.
Čtěte více
21
prosinec

PF 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
Čtěte více
<>