Novinky

SETKÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ S GENERÁLNÍM ŘEDITELEM21. 8. 2017

Ve středu 9. srpna 2017 se v prostorách montovny konalo tento rok již druhé setkání zaměstnanců s generálním ředitelem.
U této příležitosti generální ředitel zhodnotil první pololetí roku 2017 a představil cíle pro zbývající část roku. Naší společnosti se jednoznačně daří vzhledem k stoupajícím číslům vyrobených vozů, růstu průměrných mezd a úspěšné reprezentaci společnosti na veletrzích. Dostatečný prostor byl věnován také vašim dotazům.
Další setkání zaměstnanců s generálním ředitelem se očekává v druhé polovině letošního roku.

 

Archiv

20
září

Legios Loco bude vystavovat na mezinárodním veletrhu TRAKO 2017

Ve dnech 26. – 29. září 2017 se bude konat mezinárodní veletrh TRAKO v polském Gdaňsku. Jedná se o největší a nejprestižnější veletrh železničního průmyslu v Polsku a o jedno z největších setkání tohoto druhu ve střední a východní Evropě.
 
Čtěte více
20
září

Společnost Legios Loco navštívili vysloužilí železničáři

Druhou zářijovou středu si v prostorách společnosti Legios Loco dali sraz zástupci Klubu bývalých přednostů železničních stanic z celé České republiky. Výpravu, která čítala osm členů, vedl Ivan Votava, bývalý přednosta stanice Počerady.
 
Čtěte více
11
září

Podepsání nové smlouvy s Wascosa

Dne 8. září 2017 podepsali zástupci společností Wascosa AG a Legios Loco a.s. smlouvu na dodávku 180 kusů cisternových vozů Zacns 98 m3.
 
Čtěte více
22
červen

Děti z lounského Domova dětí a mládeže pomalovaly zeď v areálu závodu LEGIOS LOCO

Téměř čtyřicet dětí z Domova dětí a mládeže v Lounech přišlo v pátek 16. června do areálu závodu Legios Loco a.s., aby pod vedením pedagogů zkrášlilo vybranými motivy zdi výrobních hal. Tato akce navázala na úspěšnou spolupráci z loňského roku, kdy děti svou kresbou dotvořily příjemný dojem z nově vybudovaného parku v areálu závodu.
 
Čtěte více
<>