Novinky

Přes šest set dětí a dospělých se bavilo na dětském dni společnosti Legios Loco

Přes šest set dětí a dospělých se bavilo na dětském dni společnosti Legios Loco18. 6. 2018

První červnovou neděli v parku lounského výstaviště vyrostly skákací hrady, obří skluzavky, roztočil se nafukovací zametač, raketa vypravila budoucí kosmonauty několik metrů nad zem, účinkující si připravili své hlasivky, a tak dětský den připravený pro děti a zaměstnance společnosti Legios Loco mohl začít.

Většina rodičů by ráda měla u svých ratolestí takovou autoritu jako Jan Onder, který je dokázal nadchnout, rozpohybovat a ještě naučit krátkou taneční sestavu. Youtuberka Veronika pak svým vystoupením zakončila program v letním kině a mohlo se začít řádit. Po vystoupení populárních umělců mohly děti poměřit svoje síly v závodě o Odznak zdatnosti, což využilo bezmála 100 malých závodníků. Děti prokázaly chuť zdolávat překážky, neváhaly a hecovaly se k vyšším výkonům a těm nejmenším statečně pomáhalo příbuzenstvo.

Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích, přičemž na vítěze čekalo štědré ocenění přímo z rukou generálního ředitele, který na konci dne všem poděkoval za účast a na závěr pozval děti do oblíbené hasičské pěny se sprchou z požární stříkačky.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné akce.
 

Archiv

22
leden

OBJÍZDNÁ TRASA PRO VJEZD DO AREÁLU V LOUNECH

Rekonstrukce mostu v ulici Říční v Lounech od 1.2.2019 do 31.10.2019. 
Čtěte více
20
prosinec

Setkání se zaměstnanci během vánočních obědů

V předvánočním čase se konalo setkání generálního ředitele se zaměstnanci ve všech třech závodech - v Horním Slavkově, Nymburce i Lounech.
Čtěte více
17
prosinec

Legios Loco a.s. pokořil hranici 1000 vyrobených vozů za rok 2018

Dne 17.12.2018 opustil výrobní halu vůz Zacns 88 JET určený pro našeho slovenského zákazníka RTI. Šlo o 1000. vyrobený vůz v roce 2018.
 
Čtěte více
06
prosinec

Mikulášská pro děti zaměstnanců

Letos přesně na Mikuláše 6.12.2018 čekala na děti zaměstnanců mikulášská nadílka v prostorách administrativní budovy v Lounech.
Čtěte více
<>