Novinky

Přes šest set dětí a dospělých se bavilo na dětském dni společnosti Legios Loco

Přes šest set dětí a dospělých se bavilo na dětském dni společnosti Legios Loco18. 6. 2018

První červnovou neděli v parku lounského výstaviště vyrostly skákací hrady, obří skluzavky, roztočil se nafukovací zametač, raketa vypravila budoucí kosmonauty několik metrů nad zem, účinkující si připravili své hlasivky, a tak dětský den připravený pro děti a zaměstnance společnosti Legios Loco mohl začít.

Většina rodičů by ráda měla u svých ratolestí takovou autoritu jako Jan Onder, který je dokázal nadchnout, rozpohybovat a ještě naučit krátkou taneční sestavu. Youtuberka Veronika pak svým vystoupením zakončila program v letním kině a mohlo se začít řádit. Po vystoupení populárních umělců mohly děti poměřit svoje síly v závodě o Odznak zdatnosti, což využilo bezmála 100 malých závodníků. Děti prokázaly chuť zdolávat překážky, neváhaly a hecovaly se k vyšším výkonům a těm nejmenším statečně pomáhalo příbuzenstvo.

Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích, přičemž na vítěze čekalo štědré ocenění přímo z rukou generálního ředitele, který na konci dne všem poděkoval za účast a na závěr pozval děti do oblíbené hasičské pěny se sprchou z požární stříkačky.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné akce.
 

Archiv

22
červen

Czech Raildays 2018 Ostrava

Společnost Legios Loco se ve dnech 19.6.2018 - 21.6.2018 zúčastnila 19. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays v  Ostravě, kde proběhla řada příjemných setkáních s našimi obchodními partnery.
 
Čtěte více
11
duben

Média zaznamenala slavnostní otevření výrobní haly v Nymburce

Parlamentní listy, Nymburský a Technický deník a deníky Ohře Media zaregistrovaly zprovoznění nové výrobní linky společnosti Legios Loco v Nymburce. Slavnostní otevření zdokumentovala také regionální středočeská a východočeská televize.

 
Čtěte více
06
duben

Společnost Legios Loco slavnostně otevřela novou výrobní linku v Nymburce

První dubnový čtvrtek tohoto roku uspořádala společnost Legios Loco slavnostní otevření nové výrobní linky ve svém závodě v Nymburce. Přímo ve výrobní hale se sešlo téměř šest desítek našich klíčových obchodních partnerů, zástupců bank a městského úřadu v Nymburce.
 
Čtěte více
22
únor

Nová výrobní linka v Nymburku realizuje první projekt

První projekt, který se realizuje na nové výrobní lince v Nymburku, děláme pro italskou společnost GTS Rail.
Čtěte více
<>