Novinky

Média zaznamenala slavnostní otevření výrobní haly v Nymburce

Média zaznamenala slavnostní otevření výrobní haly v Nymburce11. 4. 2018

Parlamentní listy, Nymburský a Technický deník a deníky Ohře Media zaregistrovaly zprovoznění nové výrobní linky společnosti Legios Loco v Nymburce. Slavnostní otevření zdokumentovala také regionální středočeská a východočeská televize.

Společnost Legios Loco slavnostně otevřela novou výrobní linku v Nymburce
První dubnový čtvrtek tohoto roku uspořádala společnost Legios Loco slavnostní otevření nové výrobní linky ve svém závodě v Nymburce. Přímo ve výrobní hale se sešlo téměř šest desítek klíčových obchodních partnerů, zástupců bank a městského úřadu v Nymburce…

V Nymburce se navyšuje výroba vagónů
Firma Legios instalovala nové linky ve firmě za nadjezdem a rozjíždí novou výrobu. Hledá i nové zaměstnance…
 
Legios Loco investovala do nové linky na výrobu kontejnerových vozů
Poupravenými slovy Niela Armstronga „je to malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Legios Loco“ zahájil slavnostní otevření nové linky na výrobu kontejnerových a výsypných vozů generální ředitel společnosti Legios Loco v Nymburce Petr Vlček. Ve čtvrtek se v hale, která dříve sloužila pro výrobu dieselových lokomotiv, sešli zahraniční hosté, dodavatelé i zákazníci předního výrobce nákladních železničních vagónů.
 
Legios Loco rozšiřuje závod na vagony v Nymburce
Firma Legios Loco spouští v Nymburce novou výrobní linku na produkci výsypných a kontejnerových železničních vozů. Největší závod má společnost zatím v Lounech. Ten v Nymburce by se mu ale časem měl podle ředitele firmy Petera Vlčka vyrovnat.
 
Nymburská firma navyšuje výrobu vagónů. Instalovala nové linky
Firma Legios instalovala nové linky ve firmě za nadjezdem a rozjíždí novou výrobu. Hledá i nové zaměstnance.
 
VIDEO:
http://www.regionalnitelevize.cz/cz/2-regiony/5-stredocesky-kraj.html?id=44950

 

Archiv

16
srpen

Pozvánka na InnoTrans 2018

Legios Loco se pravidelně účastní veletrhu InnoTrans v Berlíně a ne jinak je tomu i letos. Zveme Vás k návštěvě našeho stánku č. 212 v hale 3.2. a nezapomeňte se podívat i na naše vozy ve venkovní expozici, koleje č. 4/410 a 4/411.
 
Čtěte více
22
červen

Czech Raildays 2018 Ostrava

Společnost Legios Loco se ve dnech 19.6.2018 - 21.6.2018 zúčastnila 19. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays v  Ostravě, kde proběhla řada příjemných setkáních s našimi obchodními partnery.
 
Čtěte více
18
červen

Přes šest set dětí a dospělých se bavilo na dětském dni společnosti Legios Loco

První červnovou neděli v parku lounského výstaviště vyrostly skákací hrady, obří skluzavky, roztočil se nafukovací zametač, raketa vypravila budoucí kosmonauty několik metrů nad zem, účinkující si připravili své hlasivky, a tak dětský den připravený pro děti a zaměstnance společnosti Legios Loco mohl začít.
Čtěte více
06
duben

Společnost Legios Loco slavnostně otevřela novou výrobní linku v Nymburce

První dubnový čtvrtek tohoto roku uspořádala společnost Legios Loco slavnostní otevření nové výrobní linky ve svém závodě v Nymburce. Přímo ve výrobní hale se sešlo téměř šest desítek našich klíčových obchodních partnerů, zástupců bank a městského úřadu v Nymburce.
 
Čtěte více
<>