Mistr - LOUNY

Legios Loco a.s. - významná výrobní společnost zabývající se výrobou, modernizací a rekonstrukcí železničních vozů hledá do týmu vhodného spolupracovníka na pozici:

MISTR (STROJÍRENSKÁ VÝROBA)
Náplň práce:
• vedení týmu lidí a organizace práce
• sledování kvality provedených prací a dodržování technologických postupů
• zácvik a zaškolení nových zaměstnanců

• kontrola dodržování technologických postupů a výkresové dokumentace
• příprava podkladů pro hodnocení a odměňování zaměstnanců
• dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání technického směru
• praxe na obdobné pozici ve strojírenské firmě
• organizační schopnosti, schopnost plánování práce
• komunikační dovednosti, zkušenosti s jednáním s lidmi
• znalost práce na PC
• časová flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:
• zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti
• možnost dalšího vzdělávání
• další benefity

Místo výkonu práce: Louny
Nástup možný dle dohody